C420C273K2R5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.027UF 200V X7R AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C273K2R5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C273K2R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.027UF 200V X7R AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 348002 pcs Φύλλο δεδομένων C420C273K2R5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή 0.027µF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm)
Σειρά Aximax 400 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling Ακροαματικότητα -
Πόλωση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C420C273K2R5TA
μόλυβδος Style - Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.027µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10%