C420C132F2G5TA
KEMETKEMET
C420C132F2G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1300PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C420C132F2G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C420C132F2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1300PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163005 pcs Φύλλο δεδομένων C420C132F2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1300pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 1300pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C420C123K5G5TA7200
C420C123K5G5TA7200
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.012UF 50V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 347182 pcs
Κατεβάστε: C420C123K5G5TA7200.pdf
RFQ
C420C123K3G5TA
C420C123K3G5TA
Περιγραφή: CAP CER 0.012UF 25V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 280675 pcs
Κατεβάστε: C420C123K3G5TA.pdf
RFQ
C420C132F2G5TA7200
C420C132F2G5TA7200