C412C334M5U5TA7200
KEMETKEMET
C412C334M5U5TA7200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C412C334M5U5TA7200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C412C334M5U5TA7200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 50V Z5U AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 919939 pcs Φύλλο δεδομένων C412C334M5U5TA7200.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.120" Dia x 0.170" L (3.05mm x 4.32mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-4489-1
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial χωρητικότητα 0.33µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C4132A.41.10
C4132A.41.10
Κατασκευαστές: General Cable
Περιγραφή: CABLE 15COND 18AWG GRAY 1000'
Σε απόθεμα: 69 pcs
Κατεβάστε: C4132A.41.10.pdf
RFQ
C412C222J5G5TA7200
C412C222J5G5TA7200
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Κατεβάστε: C412C222J5G5TA7200.pdf
RFQ
C412C334M5U5TA
C412C334M5U5TA