C410C911J2G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 910PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C410C911J2G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C410C911J2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 910PF 200V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504973 pcs Φύλλο δεδομένων C410C911J2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 910pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 910pF