C410C750FAG5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 75PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C410C750FAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C410C750FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 75PF 250V C0G/NP0 AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 352404 pcs Φύλλο δεδομένων C410C750FAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 75pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 75pF