C410C272K2G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2700PF 200V C0G AXIAL
Φύλλα δεδομένων: C410C272K2G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C410C272K2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2700PF 200V C0G AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 371059 pcs Φύλλο δεδομένων C410C272K2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Σειρά Aximax 400
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Λεπτομερής περιγραφή 2700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial χωρητικότητα 2700pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C410C272K1G5TA7200
C410C272K1G5TA7200
Περιγραφή: CAP CER 2700PF 100V C0G AXIAL
Σε απόθεμα: 484716 pcs
Κατεβάστε: C410C272K1G5TA7200.pdf
RFQ
C410C272K2G5TA7200
C410C272K2G5TA7200