C335C473FAG5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 47NF 250V C0G 1%
Φύλλα δεδομένων: C335C473FAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C335C473FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 47NF 250V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34743 pcs Φύλλο δεδομένων C335C473FAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.047µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C335C473G2G5TA7301
C335C473G2G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 200V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 75289 pcs
Κατεβάστε: C335C473G2G5TA7301.pdf
RFQ
C335C473FAG5TA7301
C335C473FAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 250V C0G/NP0 RAD