C335C333K2G5TA7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 200V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C335C333K2G5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C335C333K2G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 200V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164710 pcs Φύλλο δεδομένων C335C333K2G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.033µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C335C333K5G5TA7301
C335C333K5G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.033UF 50V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 312022 pcs
Κατεβάστε: C335C333K5G5TA7301.pdf
RFQ
C335C333KAG5TA7301
C335C333KAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.033UF 250V C0G/NP0 RAD
Κατεβάστε: C335C333KAG5TA7301.pdf
RFQ
C335C333K2G5TA
C335C333K2G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 33NF 200V C0G 10%