C333C682KAG5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C333C682KAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C333C682KAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226246 pcs Φύλλο δεδομένων C333C682KAG5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C333C682KAG5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 6.8NF 250V C0G 10%