C333C564K5R5CA
KEMETKEMET
C333C564K5R5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.56UF 50V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C333C564K5R5CA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C333C564K5R5CA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.56UF 50V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5513 pcs Φύλλο δεδομένων C333C564K5R5CA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα Q2469619
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.91mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.56µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 0.56µF εφαρμογές General Purpose