C333C112JAG5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 5%
Φύλλα δεδομένων: C333C112JAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C333C112JAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 276458 pcs Φύλλο δεδομένων C333C112JAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 1100pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C333C112KAG5TA7301
C333C112KAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 1100PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 457088 pcs
Κατεβάστε: C333C112KAG5TA7301.pdf
RFQ
C333C112JAG5TA7301
C333C112JAG5TA7301