C333C104K5G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C333C104K5G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C333C104K5G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102510 pcs Φύλλο δεδομένων C333C104K5G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.400" (10.16mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.1µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C333C104K1G5TA7301
C333C104K1G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 159350 pcs
Κατεβάστε: C333C104K1G5TA7301.pdf
RFQ
C333C104KAG5TA7301
C333C104KAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 82458 pcs
Κατεβάστε: C333C104KAG5TA7301.pdf
RFQ
C333C104K5G5TA7301
C333C104K5G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL