C330C473K5G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C330C473K5G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C330C473K5G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227875 pcs Φύλλο δεδομένων C330C473K5G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C330C473K5G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 47NF 50V C0G 10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C330C473KAG5TA
C330C473KAG5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 47NF 250V C0G 10%
Σε απόθεμα: 112424 pcs
Κατεβάστε: C330C473KAG5TA.pdf
RFQ
C330C473K5G5TA7301
C330C473K5G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 50V C0G/NP0 RAD