C330C333K5G5TA
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 33NF 50V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C330C333K5G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C330C333K5G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 33NF 50V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210123 pcs Φύλλο δεδομένων C330C333K5G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C330C333K5G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 33NF 50V C0G 10%