C330C223K2G5TA7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 200V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C330C223K2G5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C330C223K2G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 200V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230695 pcs Φύλλο δεδομένων C330C223K2G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.420" (10.66mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.022µF