C328C361KAG5TA
KEMETKEMET
C328C361KAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 360PF 250V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C328C361KAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C328C361KAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 360PF 250V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 546660 pcs Φύλλο δεδομένων C328C361KAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 360pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 360pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C328C361J3G5TA
C328C361J3G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 360PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 452517 pcs
Κατεβάστε: C328C361J3G5TA.pdf
RFQ
C328C361KAG5TA7301
C328C361KAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 360PF 250V C0G/NP0 RAD