C328C242F3G5TA7301
KEMETKEMET
C328C242F3G5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2400PF 25V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C328C242F3G5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C328C242F3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2400PF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145809 pcs Φύλλο δεδομένων C328C242F3G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2400pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 2400pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C328C241KAG5TA7301
C328C241KAG5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 240PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 648985 pcs
Κατεβάστε: C328C241KAG5TA7301.pdf
RFQ
C328C241K3G5TA
C328C241K3G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 240PF 25V C0G 10%
Κατεβάστε: C328C241K3G5TA.pdf
RFQ
C328C242F3G5TA
C328C242F3G5TA