C328C104K5G5TA
KEMETKEMET
C328C104K5G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C328C104K5G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C328C104K5G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 140278 pcs Φύλλο δεδομένων C328C104K5G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C328C104K5G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 50V C0G 10%