C327C910K3G5TA7301
KEMETKEMET
C327C910K3G5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C327C910K3G5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C910K3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 659734 pcs Φύλλο δεδομένων C327C910K3G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.320" (8.13mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 91pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 91pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C911FAG5TA
C327C911FAG5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 910PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 129693 pcs
Κατεβάστε: C327C911FAG5TA.pdf
RFQ
C327C910JAG5TA
C327C910JAG5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 91PF 250V C0G 5%
Κατεβάστε: C327C910JAG5TA.pdf
RFQ
C327C910K3G5TA
C327C910K3G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 91PF 25V C0G 10%