C327C824M1R5TA
KEMETKEMET
C327C824M1R5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C327C824M1R5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C824M1R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 188696 pcs Φύλλο δεδομένων C327C824M1R5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C327C824M1R5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C829B3G5TA
C327C829B3G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 195627 pcs
Κατεβάστε: C327C829B3G5TA.pdf
RFQ
C327C824J1R5TA
C327C824J1R5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 820NF 100V X7R 5%
Σε απόθεμα: 121826 pcs
Κατεβάστε: C327C824J1R5TA.pdf
RFQ
C327C824M1R5TA7301
C327C824M1R5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.82UF 100V X7R RADIAL