C327C560KAG5TA
KEMETKEMET
C327C560KAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 56PF 250V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C327C560KAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C560KAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 56PF 250V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 488838 pcs Φύλλο δεδομένων C327C560KAG5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C327C560KAG5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 56PF 250V C0G 10%