C327C390FAG5TA
KEMETKEMET
C327C390FAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C327C390FAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C390FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130830 pcs Φύλλο δεδομένων C327C390FAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.320" (8.13mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 39pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 39pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C390FAG5TA7301
C327C390FAG5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET