C327C300K3G5TA
KEMETKEMET
C327C300K3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 30PF 25V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C327C300K3G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C300K3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 30PF 25V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 547049 pcs Φύλλο δεδομένων C327C300K3G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C327C300K3G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 30PF 25V C0G 10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C300GAG5TA
C327C300GAG5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 30PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 181209 pcs
Κατεβάστε: C327C300GAG5TA.pdf
RFQ
C327C300JAG5TA
C327C300JAG5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 30PF 250V C0G 5%
Σε απόθεμα: 499409 pcs
Κατεβάστε: C327C300JAG5TA.pdf
RFQ
C327C300K3G5TA7301
C327C300K3G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 30PF 25V C0G/NP0 RADIAL