C327C184MAR5TA7301
KEMETKEMET
C327C184MAR5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C327C184MAR5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C184MAR5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 424845 pcs Φύλλο δεδομένων C327C184MAR5TA7301.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 0.18µF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο 0.200" (5.08mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα High Voltage
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C327C184MAR5TA7301 μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.320" (8.13mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 0.18µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP CER 0.18UF 250V X7R RADIAL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C184MAR5TA
C327C184MAR5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER RAD 180NF 250V X7R 20%