C327C150KAG5TA
KEMETKEMET
C327C150KAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 15PF 250V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C327C150KAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C327C150KAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 15PF 250V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 455335 pcs Φύλλο δεδομένων C327C150KAG5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C327C150KAG5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 15PF 250V C0G 10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C327C151G3G5TA
C327C151G3G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 150PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 191408 pcs
Κατεβάστε: C327C151G3G5TA.pdf
RFQ
C327C150JAG5TA
C327C150JAG5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 15PF 250V C0G 5%
Σε απόθεμα: 455508 pcs
Κατεβάστε: C327C150JAG5TA.pdf
RFQ
C327C150KAG5TA7301
C327C150KAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 RADIAL