C325C432K3G5TA
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 4.3NF 25V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C325C432K3G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C325C432K3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 4.3NF 25V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 501752 pcs Φύλλο δεδομένων C325C432K3G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C325C432K3G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 4.3NF 25V C0G 10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C325C432K2G5TA
C325C432K2G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 4.3NF 200V C0G 10%
Σε απόθεμα: 301556 pcs
Κατεβάστε: C325C432K2G5TA.pdf
RFQ
C325C432J3G5TA7301
C325C432J3G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 4300PF 25V C0G RADIAL
Σε απόθεμα: 702927 pcs
Κατεβάστε: C325C432J3G5TA7301.pdf
RFQ
C325C432K3G5TA7301
C325C432K3G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 4300PF 25V C0G/NP0 RAD