C325C391G3G5TA7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C325C391G3G5TA7301.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C325C391G3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194151 pcs Φύλλο δεδομένων C325C391G3G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 390pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 390pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C325C391GAG5TA7301
C325C391GAG5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 194829 pcs
Κατεβάστε: C325C391GAG5TA7301.pdf
RFQ
C325C391F3G5TA
C325C391F3G5TA
Κατεβάστε: C325C391F3G5TA.pdf
RFQ
C325C391G3G5TA
C325C391G3G5TA