C325C273J3G5TA7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.027UF 25V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C325C273J3G5TA7301.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C325C273J3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.027UF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 376361 pcs Φύλλο δεδομένων C325C273J3G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.027µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C325C273K1G5TA
C325C273K1G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 27NF 100V C0G 10%
Σε απόθεμα: 243070 pcs
Κατεβάστε: C325C273K1G5TA.pdf
RFQ
C325C273J3G5TA
C325C273J3G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 27NF 25V C0G 5%