C325C223K3G5TA7301
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C325C223K3G5TA7301.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C325C223K3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 410908 pcs Φύλλο δεδομένων C325C223K3G5TA7301.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 0.022µF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο 0.200" (5.08mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C325C223K3G5TA7301 μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 0.022UF 25V C0G RADIAL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C325C223K2G5TA
C325C223K2G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 22NF 200V C0G 10%
Σε απόθεμα: 187298 pcs
Κατεβάστε: C325C223K2G5TA.pdf
RFQ
C325C223K5G5TA
C325C223K5G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 22NF 50V C0G 10%
Κατεβάστε: C325C223K5G5TA.pdf
RFQ
C325C223K3G5TA
C325C223K3G5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 22NF 25V C0G 10%