C324C912J2G5TA
KEMETKEMET
C324C912J2G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 9.1NF 200V C0G 5%
Φύλλα δεδομένων: C324C912J2G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C324C912J2G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 9.1NF 200V C0G 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177807 pcs Φύλλο δεδομένων C324C912J2G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 9100pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 9100pF
Σχετικά προϊόντα
C324C912G3G5TA
C324C912G3G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 101199 pcs
Κατεβάστε: C324C912G3G5TA.pdf
RFQ
C324C912J2G5TA7301
C324C912J2G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 9100PF 200V C0G/NP0 RAD