C324C563K1G5TA
KEMETKEMET
C324C563K1G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 56NF 100V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C324C563K1G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C324C563K1G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 56NF 100V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 153427 pcs Φύλλο δεδομένων C324C563K1G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C324C563K1G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 56NF 100V C0G 10%