C324C123FAG5TA
KEMETKEMET
C324C123FAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C324C123FAG5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C324C123FAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.012UF 250V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35622 pcs Φύλλο δεδομένων C324C123FAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.012µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C324C123F2G5TA7301
C324C123F2G5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.012UF 200V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 39646 pcs
Κατεβάστε: C324C123F2G5TA7301.pdf
RFQ
C324C123FAG5TA7301
C324C123FAG5TA7301