C324C105M1R5TA
KEMETKEMET
C324C105M1R5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 1UF 100V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C324C105M1R5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C324C105M1R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 1UF 100V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211161 pcs Φύλλο δεδομένων C324C105M1R5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C324C105M1R5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 1UF 100V X7R 20%