C323C202GAG5TA
KEMETKEMET
C323C202GAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C323C202GAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C323C202GAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93154 pcs Φύλλο δεδομένων C323C202GAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.300" (7.62mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2000pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 2000pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C323C202J3G5TA7301
C323C202J3G5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 2000PF 25V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 659688 pcs
Κατεβάστε: C323C202J3G5TA7301.pdf
RFQ
C323C202JAG5TA
C323C202JAG5TA
Σε απόθεμα: 308741 pcs
Κατεβάστε: C323C202JAG5TA.pdf
RFQ
C323C202GAG5TA7301
C323C202GAG5TA7301