C323C104K1G5TA
KEMETKEMET
C323C104K1G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 0.1UF 100V C0G 10%
Φύλλα δεδομένων: C323C104K1G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C323C104K1G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 100V C0G 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142725 pcs Φύλλο δεδομένων C323C104K1G5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C323C104K1G5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 0.1UF 100V C0G 10%
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C323C104J3G5TA7301
C323C104J3G5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 200684 pcs
Κατεβάστε: C323C104J3G5TA7301.pdf
RFQ
C323C104K1G5TA7301
C323C104K1G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 0.1UF 100V C0G/NP0 RAD