C322C824M1R5TA
KEMETKEMET
C322C824M1R5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C322C824M1R5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C322C824M1R5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 201507 pcs Φύλλο δεδομένων C322C824M1R5TA.pdf
Σειρά * Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C322C824M1R5TA
Διευρυμένη περιγραφή Ceramic Capacitor Περιγραφή CAP CER RAD 820NF 100V X7R 20%