C322C565J3R5TA7301
KEMETKEMET
C322C565J3R5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C322C565J3R5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C322C565J3R5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 46634 pcs Φύλλο δεδομένων C322C565J3R5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 5.6µF