C322C391GAG5TA
KEMETKEMET
C322C391GAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C322C391GAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C322C391GAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 184295 pcs Φύλλο δεδομένων C322C391GAG5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή 390pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο 0.200" (5.08mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C322C391GAG5TA μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 390pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% Περιγραφή CAP CER 390PF 250V C0G RADIAL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C322C391FAG5TA
C322C391FAG5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 390PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 121240 pcs
Κατεβάστε: C322C391FAG5TA.pdf
RFQ
C322C391J3G5TA7301
C322C391J3G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 693594 pcs
Κατεβάστε: C322C391J3G5TA7301.pdf
RFQ
C322C391GAG5TA7301
C322C391GAG5TA7301