C322C334M5U5TA7301
KEMETKEMET
C322C334M5U5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C322C334M5U5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C322C334M5U5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.33UF 50V Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 698214 pcs Φύλλο δεδομένων C322C334M5U5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-9882-2
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial χωρητικότητα 0.33µF