C322C154M5U5CA7301
KEMETKEMET
C322C154M5U5CA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.15UF 50V Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C322C154M5U5CA7301.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C322C154M5U5CA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.15UF 50V Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5150 pcs Φύλλο δεδομένων C322C154M5U5CA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα C322C154M5U5CA730
Q2082414
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C322C154M1U5CA
C322C154M1U5CA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.15UF 100V Z5U RADIAL
Σε απόθεμα: 4459 pcs
Κατεβάστε: C322C154M1U5CA.pdf
RFQ
C322C154M5U5CA
C322C154M5U5CA