C320C685M3R5TA7301
KEMETKEMET
C320C685M3R5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 6.8UF 25V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C320C685M3R5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C320C685M3R5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 6.8UF 25V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87585 pcs Φύλλο δεδομένων C320C685M3R5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.160" W (5.08mm x 4.07mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.36mm)
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R Radial χωρητικότητα 6.8µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C320C685K3R5TA7301
C320C685K3R5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 73066 pcs
Κατεβάστε: C320C685K3R5TA7301.pdf
RFQ
C320C689BAG5TA
C320C689BAG5TA
Περιγραφή: CAP CER 6.8PF 250V C0G/NP0 RAD
Κατεβάστε: C320C689BAG5TA.pdf
RFQ
C320C685M3R5TA
C320C685M3R5TA
Περιγραφή: CAP CER RAD 6.8UF 25V X7R 20%