C320C242J3G5TA
KEMETKEMET
C320C242J3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2400PF 25V C0G RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C320C242J3G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C320C242J3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2400PF 25V C0G RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 522450 pcs Φύλλο δεδομένων C320C242J3G5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 2400pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο 0.100" (2.54mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C320C242J3G5TA μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.36mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας Straight Διευρυμένη περιγραφή 2400pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 2400PF 25V C0G RADIAL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C320C242J3G5TA7301
C320C242J3G5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 2400PF 25V C0G/NP0 RAD