C320C202J3G5TA7301
KEMETKEMET
C320C202J3G5TA7301 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2000PF 25V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C320C202J3G5TA7301.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C320C202J3G5TA7301 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2000PF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 665410 pcs Φύλλο δεδομένων C320C202J3G5TA7301.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.290" (7.36mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 2000pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C320C202GAG5TA7301
C320C202GAG5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 113628 pcs
Κατεβάστε: C320C202GAG5TA7301.pdf
RFQ
C320C202G3G5TA
C320C202G3G5TA
Κατεβάστε: C320C202G3G5TA.pdf
RFQ
C320C202J3G5TA
C320C202J3G5TA
Περιγραφή: CAP CER 2000PF 25V C0G RADIAL