C318C132J3G5TA
KEMETKEMET
C318C132J3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1300PF 25V C0G RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C318C132J3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C318C132J3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1300PF 25V C0G RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 544791 pcs Φύλλο δεδομένων C318C132J3G5TA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 1300pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο 0.200" (5.08mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm)
Σειρά Goldmax, 300 Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Bypass, Decoupling
Ακροαματικότητα - Πόλωση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C318C132J3G5TA μόλυβδος Style -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.235" (5.97mm) Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας Formed Leads - Kinked Διευρυμένη περιγραφή 1300pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 1300PF 25V C0G RADIAL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C318C132GAG5TA7301
C318C132GAG5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 1300PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 99167 pcs
Κατεβάστε: C318C132GAG5TA7301.pdf
RFQ
C318C132K3G5TA
C318C132K3G5TA
Περιγραφή: CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 537838 pcs
Κατεβάστε: C318C132K3G5TA.pdf
RFQ
C318C132J3G5TA7301
C318C132J3G5TA7301