C317C393K3G5TA
KEMETKEMET
C317C393K3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.039UF 25V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C317C393K3G5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C317C393K3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 365052 pcs Φύλλο δεδομένων C317C393K3G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 0.039µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C317C399BAG5TA7301
C317C399BAG5TA7301
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 237250 pcs
Κατεβάστε: C317C399BAG5TA7301.pdf
RFQ
C317C393J3G5TA
C317C393J3G5TA
Σε απόθεμα: 295913 pcs
Κατεβάστε: C317C393J3G5TA.pdf
RFQ
C317C393K3G5TA7301
C317C393K3G5TA7301