C317C333M5U5CA
KEMETKEMET
C317C333M5U5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.033UF 50V Z5U RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C317C333M5U5CA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C317C333M5U5CA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.033UF 50V Z5U RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5870 pcs Φύλλο δεδομένων C317C333M5U5CA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας Z5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-2140
Θερμοκρασία λειτουργίας 10°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Formed Leads
μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose