C317C271JAG5TA
KEMETKEMET
C317C271JAG5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C317C271JAG5TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C317C271JAG5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 529372 pcs Φύλλο δεδομένων C317C271JAG5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.200" (5.08mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.200" (5.08mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 270pF