C316C822K3G5TA
KEMETKEMET
C316C822K3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 RAD
Φύλλα δεδομένων: C316C822K3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C316C822K3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 314242 pcs Φύλλο δεδομένων C316C822K3G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 8200pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C316C822K2G5TA
C316C822K2G5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 350214 pcs
Κατεβάστε: C316C822K2G5TA.pdf
RFQ
C316C822K1G5TA7301
C316C822K1G5TA7301
Περιγραφή: CAP CER 8200PF 100V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 445850 pcs
Κατεβάστε: C316C822K1G5TA7301.pdf
RFQ
C316C822K3G5TA7301
C316C822K3G5TA7301