C316C390F3G5TA
KEMETKEMET
C316C390F3G5TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C316C390F3G5TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C316C390F3G5TA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114499 pcs Φύλλο δεδομένων C316C390F3G5TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.230" (5.84mm)
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 39pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial χωρητικότητα 39pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C316C369CAG5TA
C316C369CAG5TA
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 3.6PF 250V C0G/NP0 RAD
Σε απόθεμα: 208169 pcs
Κατεβάστε: C316C369CAG5TA.pdf
RFQ
C316C390FAG5TA
C316C390FAG5TA
Περιγραφή: CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 RADIAL
Σε απόθεμα: 122160 pcs
Κατεβάστε: C316C390FAG5TA.pdf
RFQ
C316C390F3G5TA7301
C316C390F3G5TA7301