C315C222K2R5CA
KEMETKEMET
C315C222K2R5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 2200PF 200V X7R RADIAL
Φύλλα δεδομένων: C315C222K2R5CA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C315C222K2R5CA Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 2200PF 200V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5788 pcs Φύλλο δεδομένων C315C222K2R5CA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.100" W (3.81mm x 2.54mm) Σειρά Goldmax, 300
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 399-1993
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.100" (2.54mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.210" (5.33mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές General Purpose